O firmie

 
 

Firma EKORN sp. z o. o. od wielu lat był i jest producentem przenośników taśmowych, do odstawy urobku w kopalniach głębinowych, odkrywkowych, w zakładach przeróbczych na powierzchni, placach składowych, żwirowniach i kamieniołomach. W naszej ofercie posiadamy także urządzenia dla kompletnych linii sortownia odpadów komunalnych, a także systemy wolno stojących wiat w modułowej zabudowie, wyposażone w standardowe pojemniki. Produkujemy na rynek krajowy i eksport pojemniki wolno stojące umożliwiające segregację odpadów na: makulaturę, szkło, plastik i metale. Oddzielną ofertę stanowią części do przenośników taśmowych i zgrzebłowych dla podziemnego górnictwa węglowego.

W swej historii jako Zakład byliśmy producentem górniczych przenośników taśmowych typu MIFAMA, oraz przenośników zgrzebłowych typu SKAT. Aktualnie mamy możliwości produkowania dla tych przenośników prawie wszystkich podzespołów i części zamiennych. Są to: napędy, stacje zwrotne, stacje napinające, bębny gumowane, koła zębate, sprzęgła łańcuchowe, wsporniki krążników górnych i dolnych elementy trasy i inne. W dziedzinie wykonawstwa konstrukcji stalowych realizujemy zamówienia wg dokumentacji powierzonej lub własnej. Generalnie wykonujemy je ze stali węglowej, a nie wykluczamy również innych gatunków, po wcześniejszym uzgodnieniu warunków technicznego wykonania. Możemy je wykonać jako malowane, po wcześniejszym piaskowaniu, lub cynkowane ogniowe na pod zlecenie.

W zakresie obróbki wiórowej dysponujemy podstawowym parkiem maszynowym, który umożliwia nam wykonawstwo produktów jednostkowych, lub w małych seriach. Są to: tokarki, frezarki, dłutownice, wypalarka laserowe, szlifierki, prasy i giętarki. Nasza główna produkcja eksportowa to elementy do filtrów odpylających na rynek Danii. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klientów reprezentujących różnorodne branże, głównie metalowe i pochodne.

Montaż naszych urządzeń wykonuje nasza grupa serwisowa, a sprzęt dostarczamy odbiorcy na jego magazyn. Udzielamy standardowych gwarancji, oraz dostarczamy wymagane świadectwa kontroli jakości, atesty i inne wymagane i uzgodnione dokumenty. Posiadamy własny system kontroli jakości, w którym wykluczona jest anonimowość.

 
     

Przenośniki taśmowe przeznaczone do transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich

Linie sortownicze, do sortowania odpadów komunalnych

Elementy do filtrów pyłowych które mają zastosowanie w przemyśle, a także silosy

Pojemniki umożliwiające segregację odpadów na: makulaturę, szkło, plastik i metale

Wszelkiego rodzaju konstrukcje malowane, cynkowane ogniowo i obrabiane mechanicznie

EKORN - linie sortownicze, przenośniki taśmowe, filtry przemysłowe, przemysłowe przenośniki taśmowe, linie sortownicze materiałów wtórnych
MENU:    Strona Główna O firmie Nasza oferta Usługi Realizacje Lokalizacja Kontakt
Ilość odwiedzin: 24140
projektowanie stron www - iPolska.com.pl